školajarov

STUDENTSKÉ VOLBY 2017

Dne 3. 10. 2017 se v naší škole konaly Studentské volby 2017 do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Naše škola se jich účastnila pod záštitou společnosti Jeden svět na školách a zúčastnilo se jich celkem 433 žáků naší školy. Vybírat mohli z 29 stran, které kandidují v kraji Praha. Ve volební komisi zasedli žáci 4. ročníku oborů Zahradnictví a Dřevěné konstrukce, ve složení Miroslav Zamrazil – předseda volební komise, dále Simona Tomková a Kristýna Škvárová (členky volební komise). Třídy k volbám doprovodily žákyně ze třídy 2.CZ – Natálie Maršálová a Laura Rausová. Voliči byli nejdříve seznámeni s pokyny pro voliče prostřednictvím předsedy volební komise a poté již jednotlivě odvolili. Neplatných hlasů bylo 54 a někteří potenciální voliči se odmítli voleb zúčastnit. Výsledky uveřejníme bezprostředně po ukončení voleb na všech školách v ČR pod tímto příspěvkem. Děkujeme členům volební komise, zejména Miroslavovi Zamrazilovi za perfektně odevedenou práci, včetně sečtení a odeslání hlasů společnosti Millward Brown, která sbírá a vyhodnocuje výsledky Studentských voleb 2017.


VÝSLEDKY STUDENTSKÝCH VOLEB - SOŠ JAROV

Výsledky Studentských voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017 za naši školu (SOŠ a SOU zvlášť), zpracované volební komisí, jsou ZDE!


CELOREPUBLIKOVÉ VÝSLEDKY STUDENTSKÝCH VOLEB

Celorepublikové výsledky Studentských voleb 2017 do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017, zpracované společností Kantar Millward Brown, jsou ZDE!

 Untitled Document

Terénní cvičení
z SKT

Obhajoby
ročníkových prací

Dřevaři ve Finsku

Návštěva dětí
z Mateřské školy

Granty hl. m. Prahy

Sollertie
stavebních oborů

Máme nejlepší
obkladače v republice!

Soutěž o zlaté nůžky

Máme mistryně
ve florbalu!

Sekce
mladých zahradníků

archiv článků