školajarov

POHÁR VŠFS

      Dne 24.2.2017 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje o pohár rektorky Vysoké školy finanční a správní VŠFS. Po úspěšném, ale těžkém vstupu do turnaje jsme porazili OA Holešovice 3:1. Ve druhém zápase jsme navázali na předchozí výkon a hladce zvítězili 5:0 se školou ŠMVV Praha. Po dlouhém čekání na třetí zápas ve skupině jsme těsně prohráli 3:2 se školou SSPŠ, ale i přesto jsme se umístili na prvním místě ve skupině.

      Do boje o finále jsme nevstoupili zrovna nejlépe. Za stavu 2:1 pro OA Bubeneč minutu před koncem jsme nesložili zbraně a dokázali jsme v posledních sekundách vyrovnat na 2:2 a tak posunout zápas do penaltového rozstřelu. Rozstřely nedopadly v náš prospěch (3:2) a tak se nám zavřela brána těsně před finálovým zápasem a zůstal na nás boj o třetí místo.

      Vyrovnaný zápas o bronz dlouho neměl vítěze, bojovalo se o každý milimetr hřiště. Za stavu 1:1 nám vyloučili hráče na 2 min. za nesportovní chování. Ale kluky to nezlomilo, ba naopak po návratu vyloučeného hráče jsme zápas ovládli a zaslouženě vyhráli 3:1 se školou SOŠP Profit. Nakonec jsme získali dvě ceny. Za třetí místo a individuální cenu pro nejlepšího střelce turnaje, kterou získal David Stojanovski.

O výborný výsledek a celkově třetí místo se zasloužili:
GABRIEL Ondřej, MALÝ Filip, STOJANOVSKI David, LUKEŠ Ondřej, PŘIBYL Roman, FARKAŠ Darek, MAREŠ Petr, ŘEMENÁŘ Jirka, VILKNER Ondřej,
a trenér Mgr. Radovan Fogad.

 Untitled Document

Slavnostní předání
výučních listů

Sparťanská pětka

Rekvalifikační kurz
FLORISTA

Dendrologická zahrada
v červnu

Mladý zahrádkář

Rostlinolékařství

Debata s Michelem
Rozsypalem

Zahradníci na Moravě

Soutěž
školních časopisů

Zahradníci vysazovali
záhony před muzeem

 

archiv článků