školajarov

 

 

 

 

škola Jarov
Veletrh WINDOOR

      V prosinci jsme vám představili modelky a modela v šatech z materiálů pro stínicí techniku – interiérové rolety, japonské stěny, plisé, vertikální žaluzie ….

      Členům Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí se prosincová přehlídka líbila a to vyvolalo další spolupráci. Ode dneška probíhá na Výstavišti Praha WINDOOR EXPO - 5. VELETRH OKEN, DVEŘÍ A STÍNICÍ TECHNIKY a právě zde má naše škola prostor cca 3*7 m na vystavení těchto modelů (Princezna ze Středomoří, Antická kráska, Maturantka, Coco Chanel, Pomáda girl, Ledová královna, Superman, Retro odpolední romance, Láska a Amor, Tanečnice rumby, Sako pro odpolední párty).

      Modely si připravili žáci ze čtvrtého ročníku oboru zahradnictví a z první a druhé nástavby také oboru zahradnictví. Šaty jsou dozdobeny floristickými prvky – květy orchidejí, různými výhony a listy, různé barevným sisálem, korálky, perličkami, drátky, stuhami …

      Nejdříve je předvedli na sobě při „módní přehlídce“ a pak jsme všechny šaty navlékli na dřevěné panny. Během výstavy bude probíhat hlasování o nejhezčí model.

      Pokud se vám bude líbit ukázka v podobě fotografií, máte možnost výstavu navštívit do soboty 14. 2. 2015.

 

 

 Untitled Document

Studentské volby

Květinový jarmark
ve Ctěnicích

Výročí v Mühlbachu

Naši stavaři
opět ve Španělsku

Projekt OPEN RACE

Dendrologická zahrada

Sollertia 2019
Podlaháři

Královská a
Valdštejnská zahrada

Pražský přebor
v atletice ČSMPS

Dne Země 2019

 

archiv článků