školajarov

MISTŘI ČR VE FUTSALE – VÍTĚZ SFL

Ve SFL jsme poprvé v historii školy postoupili do republikového finále, když jsme ovládli finále Západní konference. Republikové finále se konalo 5. 4. 2018 ve Žďáru nad Sázavou a začalo rovnou vyřazovacími boji, tedy semifinále. Zde jsme se utkali s druhým nejlepším týmem Východní konference, tedy Prostějovem. Druhé semifinále bylo mezi celky Teplic a Zlína. Z těchto bojů vzešli vítězové, kteří se utkali ve finále a poražené týmy o třetí místo. Na třetím místě skončili Teplice a ve finále zvítězila naše škola ve velmi vyrovnaném boji 4:2. Kromě vítězství v republikovém finále dostal individuální ocenění za nejlepšího brankáře turnajem a to po právu Roman Přibyl. Co se týká naší neporazitelnosti, tu jsme natáhli už na 29 utkání v řadě, z čehož máme 26 výher a tři remízy – neskutečné! Obrovské poděkování patří všem klukům, kteří nás reprezentovali a to ne jen sportovními výsledky, ale i vzorným chováním po celou dobu naší cesty za titulem MISTR ČR VE FUTSALE a to v konkurenci 271 středních škol z celé republiky. Navíc je to poprvé v historii, co naše škola zvítězila a to v jakémkoli sportu v republikovém finále.