Slideshow škola Jarov
Slideshow škola Jarov
Slideshow škola Jarov

JSME VELKÁ ŠKOLA, MÁME VELKÉ MOŽNOSTI!

Střední odborná škola Jarov je unikátní školou v mnoha směrech. Naším cílem je, aby naši absolventi byli vždy dobře připraveni pro náročné profesní uplatnění ve stavebních i zahradnických oborech. Pokud se právě Vy rozhodujete, kde dále pokračovat ve svém studiu, seznamte se s naší školou, vyberte si některý z našich oborů a přijďte se k nám podívat…

Škola Jarov
Škola Jarov

SDĚLENÍ ŠKOLY

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ KE STUDIU PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme všechny zájemce o studium na naší škole, rodiče i rodinné příslušníky na Den otevřených dveří SOŠ Jarov v úterý 14. 2. 2023 od 14,00 do 17,00 hod.

Vždy v každou celou hodinu budou návštěvníkům podány souhrnné informace o škole zástupci vedení školy. Následně bude návštěvníkům školy umožněna prohlídka školy teorie, dílen odborného výcviku a praxe stavebních a dřevozpracujících oborů i detašovaného pracoviště školy pro odborný výcvik a praxi zahradnických oborů a domova mládeže.

Předprodej vstupenek ke stání na Maturitní ples SOŠ Jarov bude zahájen on-line 13. 2. 2023 v 9:00 hodin na tomto linku https://www.ticketmaster.cz/event/45819. Vstupenky k sezení jsou již zcela vyprodány.

OZNÁMENÍ O PROBÍHAJÍCÍ STAVEBNÍ AKCI A ZÁKAZU VSTUPU NEPOVOLANÝM OSOBÁM NA STAVENIŠTĚ V AREÁLU SOŠ JAROV 

OZNÁMENÍ O PROBÍHAJÍCÍ STAVEBNÍ AKCI – ZAHRADA

CHCEŠ SE PŘIHLÁSIT NA NAŠI ŠKOLU?

Ahoj!

Když už se díváš na stránky a máš chuť naši školu poznat víc, zaskoč k nám kdykoli, bez ohledu na to, zda jsou dny otevřených dveří nebo nejsou. Když se budeš chtít k nám podívat, brnkni na studijní oddělení, není problém se domluvít.
Tady Ti nahodím spojení: 266 106 314 nebo e-mail: kvidova@skolajarov.cz

Neváhej a klidně přijď!

ŠKOLNÍ BOTANICKÁ ZAHRADA

OTEVÍRACÍ DOBA:

květen – říjen: 09:00 – 18:00 hod. denně

listopad – duben: 09:00 – 17:00 hod. v pracovní dny (pouze ve dnech, ve kterých probíhá školní vyučování)

AKTUALITY