ADVENTNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST

První svíčka na adventním věnci či adventním svícnu již byla zapálena a kdo se zúčastnil adventních kurzů pořádaných naší školou může být klidný, protože „prorockou svíčku“ či svíčku „Naděje“ mohl v neděli zapálit.

V letošním roce jsme první kurz pořádali pro Raiffeisen stavební spořitelnu, a.s., kde zájem je rok od roku vyšší. Letos se přihlásilo 59 zájemkyň. Když v jejich sále vše připravíme, vše se provoní čerstvými větvemi, skořicí, badyánem. Druhý kurz proběhl v učebně floristiky. Kromě veřejnosti si mohou připravit adventní výzdobu i naši učitelé a zaměstnanci. Za posledním kurzem jsme jeli na Smíchov do firmy BAXTER CZECH spol. s r.o.

V letošním roce si adventní svícen či adventní věnec s naší pomocí zhotovilo celkem 79 žen a také jeden muž.

Postupně tedy mohou každou další neděli zapálit svíčky s označením „betlémská“ („Mír“) pro druhou adventní neděli. Pro třetí je to svíčka „radostná“ nebo také „Přátelství“ a čtvrtou neděli svíčka „andělská“ či „Láska“.Raiffeisen stavební spořitelna, a.s.Raiffeisen stavební spořitelna, a.s.

ADVENTNÍ KURZY PRO VEŘEJNOST
© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00