AGOGE GYM WORKSHOP

Trochu netradiční hodina tělesné výchovy pro žáky několika tříd proběhla v úterý 24. 9. 2019 ve velké tělocvičně školy. Na konci prázdnin jsme byli osloveni zástupci tělocvičny, která otevírala novou pobočku v ulici Na Jarově (www.agogegym.cz). Funkční tréninky našim žáků představil pan Jan Jirkal, trenér SRTG Praha a pozval naše žáky i do nově otevřené tělocvičny.  Společně s ním si pak naši žáci zacvičili, největší pochvala za sportovní nasazení, patří třídě 1. MSA.

V 7. století před naším letopočtem chtěli Sparťané vytvořit nejsilnější a mentálně nejodolnější občany v zemi. Aby toho dosáhli, vytvořili Agoge – tréninkový systém. Spartan Race přenáší tuto filozofii do moderního světa prostřednictvím strhujícího tréninkového programu, který nabízí vyvážené rozvržení teoretických lekcí a navazujících praktických tréninků ve třídě naučených dovedností a znalostí.

Děkujeme panu Jirkalovi za čas, který našim žákům věnoval, a těšíme se na další spolupráci.

AGOGE GYM 2019

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00