NÁVŠTĚVA FOTBALISTY ROMANA BEDNÁŘE

Dne 15. října 2019 naši školu navštívil bývalý profesionální fotbalista Roman Bednář, který se podělil o zkušenosti ze sportovního světa s žáky naší školy. Konkrétně s žáky oboru sportovní management –  třídy 1. MSA, 2. MSA a 2. MSB.

Roman Bednář je bývalý profesionální fotbalista, působil na pozici útočníka. Mimo ČR si prošel zahraničními kluby v Litvě, Skotsku, Anglii a Turecku. Během své kariéry dosáhl několika sportovních úspěchů – vítěz skotského a českého fotbalového poháru, české fotbalové ligy a football league championship.

Na úvod besedy jsme zhlédli sestřih Romanových gólů z jeho angažmá ve skotském Heart of Midlothian FC, a následně jsme si připomněli jeho další sportovní úspěchy.

Poté beseda pokračovala formou volné diskuse, kde měli žáci prostor pro své dotazy.

Žáci tak měli možnost zjistit, jaká úskalí a překážky je nutné zdolávat v profesionálním fotbalovém prostředí, kolik úsilí stojí obstát v konkurenčním prostředí nejen v ČR, ale zejména v zahraničí.

Na závěr proběhla autogramiáda a společné focení.

BESEDA S ROMANEM BEDNÁŘEM
© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00