BRUSLENÍ A PROCHÁZKA VÁNOČNÍ PRAHOU

Ve středu 11. 12. 2019 se děvčata z domova mládeže vydala na kluziště na Františku, které bylo bohužel pronajato hokejistům. To nás ale neodradilo a pěšky jsme pokračovaly na kluziště na Ovocném trhu.

Cestou jsme se zastavily u Anežského kláštera, hotelu InterContinental, právnické fakulty, Staronové synagogy. Došly jsme na Staroměstské náměstí, kde jsme zhlédly rozsvícení vánočního stromu, za nímž se vyjímal osvětlený Týnský chrám. Pak jsme prošly Železnou ulicí okolo Karolina, Stavovského divadla a paláce Kolowrat na Ovocný trh, kde jsme si konečně skvěle zabruslily.

Poté jsme se vydaly na další okouzlující vánoční trhy na náměstí Míru, nakoupily pár dobrot a čaj na zahřátí a užily si atmosféru pohody u stromečku a betlému.

BRUSLENÍ A PROCHÁZKA VÁNOČNÍ PRAHOU

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00