FLORA PRAGENSIS 2020

Letošní ročník floristické soutěže Flora Pragensis pořádané naší školou se z důvodu nepříznivé epidemiologické situace uskutečnil online. I tak se ho zúčastnilo 25 žáků z 11 škol. Materiál zakoupený z grantu MHMP si zástupci jedenácti zúčastněných škol vyzvedli pro svých 25 soutěžících v naší vazárně. V jejich domovské škole se pustili do 4 úkolů.

Naši školu reprezentovali Filip Hrouda, Tereza Jirsová, Matěj Hromádka, Diana Snopková, Tereza Žáková a Nela Stillnerová. Odbornou a pedagogickou oporou jim byly Marie Weigrichtová, Zuzana Atanasová a Eliška Součková.

Velký zájem nás velice potěšil a o to více si ceníme prvního místa, které obsadil žák naší školy Filip Hrouda a jeho svícen na štědrovečerní tabuli.

Všem mnohokrát děkujeme za reprezentaci naší školy.

Flora Pragensis 2020

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00