HEARTHSTONE – TURNAJ STŘEDNÍCH ŠKOL

V pátek 14. února se na naší škole uskutečnil turnaj přihlášených žáků v počítačové hře Hearthstone. Hearthstone (dříve Heroes of Warcraft) je online virtuální hra vyvinutá společností Blizzard Entertainment. Je zdarma dostupná s možností koupě karet pro rychlejší postup hrou. V listopadu 2018 překročil počet registrovaných hráčů 100 milionů. Přihlášení naší školy a organizaci si vzali na starost žáci druhého ročníku, Jakub Daňsa (člen českého programingového týmu EERINESS, sekce HEARTHSTONE) a Vojtěch Řezníček, oba žáci 3.DST a ve spolupráci s panem učitelem Zemanem připravili učebnu, počítače a sehnali hráče na páteční utkání. Za naši školu se zúčastnili: Jakub Daňsa a Vojtěch Řezníček, 3.DST, Josef Jeřábek, Matěj Souček a Kryštof Zeman, 2.DS, Adam Ungrád, 3.AZ, Jakub Kočí a David Dvořák, 2.TZ. Po několika kolech se do finále dostali Jakub Daňsa (konečné 1. místo),  Vojtěch Řezníček (konečné 2. místo), Jakub Kočí (konečné 3. místo), Adam Ungrád (konečné 4. místo). Všem výhercům gratulujeme, velký dík patří panu učiteli Zemanovi a organizátorům z řad žáků – Jakubovi a Vojtovi a zejména organizátorům celorepublikové soutěže a sponzorům, kteří do soutěže věnovali ceny pro výherce.

HEARTHSTONE

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00