INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ŽÁKŮ

Individuální konzultace žáků učebních oborů jsou v době uzavření škol pro výuku zvláště závěrečných ročníků velice důležité. Zároveň při ní dokážeme alespoň částečně pokračovat v hospodářské činnosti školy a realizujeme alespoň některé zakázky, na které nám síly stačí.

Manželé Jungmannovi z Chodova se o naší škole dozvěděli ze zpráv o plánovaném využití dřeva z vánočního stromu ze Staroměstského náměstí. Objednali si u nás výrobu postelí, které jim byly v minulých dnech předány. Na zakázce se podílelo několik žáků oboru truhlář, kteří se na individuálních konzultacích v našich dílnách střídají. Jsme moc rádi, že i takto můžeme pomáhat .

Na výrobě se podíleli i žáci, kteří se účastní konzultací a střídají se na dílnách vždy jen po jednom u svého učitele odborného výcviku.

(Manželé Jungmannovi souhlasili se zveřejněním fotografií i jejich dopisu).

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00