JARO PŘIŠLO I DO NAŠÍ ŠKOLNÍ BOTANICKÉ ZAHRADY

I do naší školní botanické zahrady už zavítalo jaro. Příroda se probudila a navzdory rozmarům počasí dává najevo, že jaro je tady. Zazelenaly se stromy, vyrostla svěží tráva, vyklubaly se nové květy, začaly pučet keře, aby ukázaly svou krásu. Na rybník se vrátily dovádět kachny a mezi vlnami se objevila
i naše želva a nasazené ryby, kterým se ve vodách rybníka velice daří. Školní botanická zahrada voní jarem a láká k návštěvě. Možná ani netušíte, co máte za humny.

Konečně se i vy můžete přijít na tuto perlu v Malešicích podívat. Když nás budete hledat, sídlíme Pod Táborem 17, Praha 9.

Venkovní prostory školní botanické zahrady jsou opět otevřeny pro veřejnost v běžné otevírací době listopad – duben: 09:00 – 17:00hod. v pracovní dny (pouze v době, kdy probíhá školní vyučování) a květen – říjen: 09:00 – 18:00 hod. denně.

Přijďte se projít oázou klidu a krásy, budeme se těšit!

Jaro v zahradě
© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00