KAMNÁŘ STAVITEL KRBŮ

(kód: 36-115-H)

Autorizovaná osoba (AOs)Střední odborná škola Jarov, Učňovská 1, Praha 9
Autorizovaný zástupce AOsVít Pešek, 1. vicepresident Cechu kamnářů ČR
Zařazení PKSkupina oborů: Stavebnictví, geodézie a kartografie (kód: 36)
Místo konání výukySOŠ Jarov, Učňovská 1, Praha 9
Forma výukyDenní
Způsob ukončeníOsvědčení
Hodinová dotaceKurz: 120 hodin (80 teorie+40h praxe)
Zkouška: 30-40 hodin
Termín konáníškolní rok 2020 – 2021
Cena kurz a zkouška21 tis. Kč
Cena jen zkouška12 tis. Kč
Finanční úhradabankovním převodem na číslo účtu 15730081/0100 , do zprávy pro příjemce uvést křestní jméno, příjmení a název profesní kvalifikace hotově v pokladně školy
Kamnář - Škola Jarov

Chcete získat vyuční list?

Získané Osvědčení o profesní kvalifikaci Kamnář stavitel krbů je možné doplnit ke složení úplné profesní kvalifikace Osvědčením o profesní kvalifikaci Kamnář stavitel kachlových kamen a kachlových sporáků a Osvědčením o profesní kvalifikaci Kamnář konstruktér individuálně stavěných topidel, což umožní uchazeči se přihlásit na Střední odborné škole Jarov k závěrečné zkoušce a získat bez předchozího studia výuční list oboru Kamnář, kód: 36-67-H/02 (písemná, praktická a ústní část závěrečné zkoušky).

Pokud se přihlásíte a uhradíte současně všechny tři zkoušky, které tvoří úplnou profesní kvalifikaci najednou tj.: Kamnář stavitel krbů, Kamnář stavitel kachlových kamen a kachlových sporáků a Kamnář konstruktér individuálně stavěných topidel máme pro vás zvýhodněnou cenu 48 tis. Kč za tři výše uvedené kurzy včetně zkoušek. Závěrečná zkouška a získání výučního list v oboru Kamnář, kód: 36-67-H/02 je pak zdarma.

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00