KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE UČEŇ INSTALATÉR 2020

Na naší škole se dne 14. 1. 2019 konalo Krajské kolo soutěže „Učeň instalatér 2020“,
Hlavním pořadatelem je Cech topenářů a instalatérů ČR.

Vzhledem k výborným podmínkám v naší škole jsme byli, jako v loňském roce, požádání Cechem o uspořádání krajského kola soutěže  nejenom pro Prahu, ale zároveň také pro Střední Čechy a Liberecký kraj. Celkem se u nás tedy sešlo 7 škol z uvedených krajů, z každé soutěžili 2 žáci..

Soutěž se skládala ze sedmi částí, které žáci museli ve stanoveném čase splnit. Naši žáci Jakub Dalihod a Jakub Lovecký ze třídy 3I předvedli velice pěkný výkon a umístili se na prvním a druhém místě.

Z každého kraje byli soutěžící hodnoceni samostatně. Vítěz této krajské soutěže postupuje do celostátního finále, které se bude konat v únoru na Brněnském výstavišti, od úterý 25. do čtvrtka 27. února 2020 (pavilon A2) a slavnostní vyhlášení dne 28. února 2020 v 11:30 hodin, v pátek (BVV – Rotunda pavilonu „A“).

Součástí celého soutěžního dne byl i program pro doprovod žáků z jednotlivých škol. Jednalo se prohlídku školní „Botanické zahrady“ a skleníku s tropickými rostlinami.

Za skvělou reprezentaci naší školy děkujeme a přejeme hodně štěstí v celorepublikovém finále!

UČEŇ INSTALATÉR 2020

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00