MÁME NEJLEPŠÍ KLEMPÍŘE!

Ve dnech 7. – 9. 2. 2018 jsme se zúčastnili jubilejního 21. ročníku soutěže odborných dovedností oboru klempíř 2018. Tato soutěž je každoročně vyhlašována Cechem klempířů, pokrývačů a tesařů ČR a letos se konala se ve Střední odborné škole služeb a řemesel ve Stochově.

Soutěž byla spolufinancována a pořádána ve spolupráci se Středočeským krajem v rámci projektu EU – Krajský akční plán vzdělávání SK.

Našimi soutěžícími byli žáci Milan Antoš a Jiří Lustik, přípravu na soutěž a pedagogický doprovod zajistil učitel odborného výcviku pan Ondřej Jirků.

Soutěž ve Stochově měla velmi vysokou úroveň. Program soutěže se skládal z dvoudenní práce – oplechování makety sedlové střechy s odvětraným hřebenem a jedním prostupem (arkýřem). Třetí den pak soutěžící čelili nástrahám vědomostního testu.

Ve velmi silné konkurenci se naši žáci umístili na vynikajícím prvním místě! Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.