MISTROVSTVÍ ČR ČSMPS VE FUTSALE

Ve dnech 15. – 16. 11. 2019 se konalo ve sportovní hale v Moravanech Mistrovství ČR ČSMPS ve futsale. Letošního klání se zúčastnilo 5 družstev. Naši žáci Odborného učiliště, po dobrém výkonu na Pražském přeboru, pomýšleli na umístění mezi nejlepšími. Konkurence však byla letos velmi silná a nad naše síly. Naše družstvo hrálo vyrovnaná utkání, vyjma zápasu s pozdějším mistrem republiky OU Jirkov (3:8), ale vždy něco chybělo. Díky remíze v posledním utkání s domácím OU Chroustovice jsme obsadili 4. místo. Reprezentovali nás: F. Smutný, R. Šturma, Z. Zazvonil, J. Didunyk, P. Kramer (nejlepší brankář turnaje), R. Brahilika, J. Kupčík, M. Kroka a V. Rushchak.

Děkujeme všem našim žákům za dobrou hru a vzornou reprezentaci školy i mimo hřiště.

MISTROVSTVÍ ČR ČSMPS VE FUTSALE

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00