MISTROVSTVÍ ČR ČSMPS VE STOLNÍM TENISE

Ve středu a ve čtvrtek 20. – 21. 11. 2019 proběhlo v Hradci Králové již XXVIII. mistrovství ČR. Na turnaji se prezentovalo více než 80 žákyň a žáků speciálních škol, kteří byli rozděleni do 10 kategorií. Žáci našeho Odborného učiliště se po postupu z pražského přeboru pokusili uspět ve 4 kategoriích. Nejlepšího výsledku dosáhl Z. Zazvonil (3KV), který získal bronzovou medaili v kategorii junior II.

Umístění dalších našich žákyň a žáků:

  1. Hušbauerová (3K) – 6. místo v kategorii juniorek
  2. Mucha (2TPA) – 5. místo v kategorii junior II
  3. Pokorná (3K) – 8. místo v kategorii juniorky II
  4. Šubrt (3K) – 8. místo v kategorii junior

Úspěšní jsme byli také v kategorii čtyřher, která byla open. V ní naše dvojice Z. Šubrt a Z. Zazvonil obsadila dělené 5. místo.

Všem žákům gratulujeme k výborným výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

MISTROVSTVÍ ČR ČSMPS VE STOLNÍM TENISE

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00