NÁVŠTĚVA V HAMBURKU

Na pozvání hamburské radnice a velvyslankyně města Hamburk v ČR pí Ursuly Schulzové  odcestoval v úterý 19. 10. 2021 do severoněmeckého Hamburku ředitel naší školy Mgr. Miloslav Janeček spolu s koordinátorem zahraničních aktivit Mgr. Pavlem Nohou.

Cílem návštěvy bylo především jednání s ředitelkou naší partnerské školy (STS Wilhelmsburg) Katjou Schlünzenovou o pokračování výměnných pobytů žáků obou škol, jež byly vzhledem k pandemii covid-19 bohužel na dva roky přerušeny.

Výměnné pobyty probíhají již od r. 2014, jsou velice úspěšné a mezi žáky oblíbené, a proto se zástupci škol shodli na tom, že projekty budou pokračovat i v příštích letech, hned jak to epidemiologická situace dovolí.

Návštěva byla sice krátká, nicméně přinesla našim žákům další možnost se vypravit do druhého největšího evropského přístavu na severu Německa.

Držíme palce!

Wir halten die Daumen!

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00