NOVÉ VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO

Díky podpoře našeho zřizovatele, tj. Magistrátu hl. m. Prahy, má naše škola novou a dlouho očekávanou posilu pro školní autopark. Novým přírůstkem, který je již i ve „školních barvách“, je víceúčelové dodávkové vozidlo Ford Transit L3. Jedná se o velmi variabilní provedení dodávkového vozidla, které umožňuje přepravu až devíti osob včetně řidiče. Taktéž je možné jednoduše vše přestavět na velkoobjemové čistě nákladní vozidlo, při demontování zadních řad sedadel pro pasažéry. Tento typ vozidla naše škola dlouho postrádala, neboť například doprava žáků školy spolu s materiálem na odborné řemeslné a zahradnické soutěže představovala doposud logistický problém. Přejme si tedy mnoho šťastně ujetých kilometrů provázených pokračujícími úspěchy našich žáků na soutěžích.

VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00