O křišťálovou kouli SYSTHERM

V letošním školním roce se v Sušici ve dnech 9.5.2018 až 11.5.2018 konal již druhý ročník soutěže „O křišťálovou kouli SYSTHERM“

Jedná se nový druh soutěže, kde soutěží žáci z oboru instalatér společně s žákem oboru elektrikář v jednom týmu, přičemž každý žák z dvojice je z jiné školy. Losují se na místě, žáci tak dopředu neví, s kým budou společně soutěžit. Žáci si musí spolu navzájem pomáhat a vytvořit tak pracovní tým.

Za naši školu se soutěže zúčastnil Václav Šlehofer ze třídy 2IB. Podařilo se mu na panelu sestavit velmi kvalitní rozvod k bytové předávací stanici a ještě stačil pomáhat kolegovi z Plzeňské školy, který však v zapojování rozvodů elektřiny neměl velké štěstí. Díky tomu se toto dvojčlenné družstvo umístilo na 7. místě z 11. Přesto si ale náš žák zaslouží velké poděkování za dobrou reprezentaci školy.