OBECNÉ INFORMACE O STUDIU

Střední odborná škola Jarov nabízí vzdělávání ve čtyřletých studijních a tříletých učebních oborech. Studijní obory jsou zakončeny maturitou, učební obory výučním listem. Na tříleté učební obory se dá navázat v rámci dvouletého denního nástavbového studia zakončeného maturitou.

Další možností je studium dvouletých resp. tříletých učebních oborů v areálu odborného učiliště, které zajišťuje výuku v oborech určených především pro absolventy speciálních základních škol nebo pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami.

Pro mimopražské uchazeče o studium můžeme nabídnout ubytování v domově mládeže, celodenní stravovaní a široké kulturní a sportovní vyžití – bazén, posilovnu, tenisové kurty. V areálu školy je jídelna, bistro, praktický a zubní lékař, knihovna, klubovny a pod..

Management ve stavebnictví