OBKLADAČSKÉ NADĚJE 2019

Ve dnech 9. – 10. dubna 2019 se naši žáci Filip Gajdušek a Antonín Truhlář ze třídy 3 TTZ pod vedením učitelů odborného výcviku Petra Maiera a Pavla Štafka zúčastnili soutěže středních škol „Obkladačské naděje 2019“ ve Střední škole stavebních řemesel Brno – Bosonohy.

Soutěž organizuje Cech obkladačů ČR a každoročně se jí zúčastňují nejlepší žáci z celé České republiky z oboru zedník – obkladač.

Soutěžní úkol byl velice náročný a to hlavně na přesné měření a čisté řezy. Veškeré detaily daného obrazce bylo nutné vypočítat, přesně změřit a bezchybně nařezat. Následně se obrazec nalepil na plochu a vyspároval. Součástí soutěžního úkolu byly také teoretické testy z pokládání obkladů, dlažby a BOZP.

Odborná porota hodnotila veškerou práci průběžně a hlavně se zaměřila na přesnost a čistotu řezů.

Ve velmi silné konkurenci devíti vybraných škol z celé republiky se našim žákům podařilo zvítězit a svým výkonem dokázat, že naše škola patří k těm nejlepším i v tomto oboru.
Za vynikající reprezentaci naší školy děkujeme a blahopřejeme k velkému úspěchu!

OBKLADAČI SOŠ JAROV