PARTNERSKÁ ŠKOLA Z LONDÝNA

V pátek 22. 3. 2019 nás už podeváté navštívili žáci z partnerské londýnské školy – Harrow High School – pod vedením učitelů Johna Feleppy a Elishy Emmy Bradleyové .

Po příchodu je přivítala zástupkyně ředitele, která jim popřála příjemný pobyt nejen u nás ve škole, ale v naší metropoli vůbec.

Poté se jich už ujali žáci – Jakub Šťástka (4MSA), Katarína Lehocká (3DST) a Tomáš Loukota (3MSB), kteří se role průvodců zhostili opravdu skvěle, za což jim patří poděkování a pochvala :) .

Po krátké prohlídce školy (nejvíce je zaujal bazén a areál dílen) se pak během dopoledne mnoho našich žáků postupně zapojilo do neformálních besed, kdy si mohli ověřit své pokroky v praktické angličtině. Letošní skupina byla vcelku akční a komunikativní, takže v učebně bylo opravdu rušno :) .

Hostům se líbilo a věříme, že u nás strávili pár příjemných hodin.

Poté je čekal víkend v metropoli, kdy poznali nejen pražské památky a život v našem hlavním městě, ale vypravili se i na Karlštejn a samozřejmě ochutnali i typickou českou kuchyni.

Těší nás, že se partnerství našich škol daří ( trvá již od r. 2011 ) a že se i naši žáci budou moci zase na oplátku těšit na návštěvu v Harrow High School v Londýně, která je předběžně plánována na podzim v rámci pravidelného školního zájezdu do Velké Británie.

Takže „till soon again“ :) .

ŠKOLA Z LONDÝNA SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00