PEČENÍ PERNÍČKŮ NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

Se zimou se neodmyslitelně pojí Vánoce, jejichž stále se blížící datum nám tak pečlivě a vytrvale připomínají všudypřítomné reklamy. Mnohým tak začíná hektické období plné stresu způsobeného hledáním přesně těch vhodných a dokonalých dárků pro všechny blízké. Ale jen o tom přece tento svátek není. Je to o odpočinku, pohodě, trávení času v rodinném kruhu a i o tradicích a zvycích. A mezi tyto zvyky neodmyslitelně patří i cukroví.

To, že trávíme většinu týdnů mimo náš rodný dům či byt nemusí nutně znamenat, že si musíme na všechny tyto příjemné věci spojené s Vánocemi počkat až do samotných prázdnin. A tak, stejně jako předcházející zimu, se skrze prostor domova mládeže rozlila lákavá vůně čerstvě napečených perníčků. (Sic se mohlo chvílemi zdát, že se vůně změnila na vůni čerstvě přepečených perníčků) Přesto to však není naposled, co jsme o této zimě do malé kuchyňky zavítali.

Pečení však není jedinou činností, kterou se dá zpříjemnit volný čas. Chystáme se i vyrazit na brusle na některé z kluzišť a navštívit centrum Prahy. Formou večerní procházky si tak můžeme dobře prohlédnout novou výzdobu, a hlavním cílem se jako minulý rok stávají proslulé vánoční trhy.

PEČENÍ PERNÍČKŮ NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00