Polabský motýl

Již tradičně se řadu let koná v rámci výstavy „Zemědělec“ v Lysé nad Labem soutěž zahradnických škol ve vazbě květin nazvaná Polabský motýl“. Letošní motto soutěže znělo „EXOTIKA – svatba na pláži“. V rámci soutěžních úkolů musela družstva připravit grafický návrh, květinovou dekoraci pro svatební obřad, kytici pro nevěstu, dekoraci apartmá svatebčanů a svatební párty – raut.
Naši školu reprezentovali žáci Pavel Vokurka 3.Cz, Martina Suková 3.Cz, Monika Kellerová 2. Cz, Eliška Dvořáková 2. Bz pod vedením paní učitelek Zuzany Atanosové a Marie Weigrichtové. Konkurenci tvořila družstva ze škol z Mělníka, Liběchova, Hejnice, Benešova a Kopidlna.
     I přes tuto opravdu silnou konkurenci se podařilo našemu družstvu zvítězit a obhájit 1. místo udělené odbornou porotou. Blahopřejeme !