PRÁZDNINOVÉ SETKÁNÍ PRAHA – HAMBURK

Na přelomu července a srpna se sešli koordinátoři zahraničních aktivit naší školy (Pavel Noha) a naší partnerské školy v Hamburku – STS Wilhelmsburg (Ursula Schulzová), aby prohovořili, jak pokračovat ve výměnných sportovních projektech, které odstartovaly už v r. 2014.

Po loňské vynucené „covidové pauze“, kdy nebylo možno projekt zrealizovat, by obě školy opět rády navázaly na úspěšnou tradici.

Pokud to epidemiologická situace dovolí, s největší pravděpodobností by nás už na podzim mohla navštívit skupina německých žáků z Hamburku, aby u nás strávili několik dnů sportovními aktivitami společně s našimi žáky.

Naši žáci by se poté mohli recipročně vypravit na samotný sever Německa do druhého největšího evropského přístavu na podzim 2022.

Projekt byl až dosud velice úspěšný, což dokládá několik ilustračních fotografií z minulých let.

Držme si tedy všechny palce