PRAŽSKÝ PŘEBOR VE FLORBALE ČSMPS

Na letošní ročník Pražského přeboru jsme nejeli s velkým očekáváním. Především proto, že jsme postavili úplně jiný tým bez zkušeností a nějakými odehranými zápasy. Výjimkou byl A. Nedorost, který hrál již minulý rok. Přes všechny tyto skutečnosti naši žáci v turnaji uspěli a získali titul Přeborníka Prahy ČSMPS pro rok 2019. Nedostatek zkušeností nahradili velkou bojovností a zápalem. K vítězství pomohl svými góly J. Jošt, který se stal nejlepším střelcem turnaje, ale vstřelenou brankou se mohou pochlubit i všichni ostatní hráči. Díky tomuto vítězství se tým probojoval na mistrovství České republiky, které se bude konat 11. – 12. 4. 2019 v Hostinném.

Reprezentovali nás: Z. Šubrt (2KB), Z. Zazvonil (2KVB), M. Kríso (2KB), P. Melka (2MZA), P. Šťastný (2MZA), M. Grufík (1KA), A. Nedorost (3TT), J. Jošt (1TA), J. Tiefenbach (2KB) a T. Pohan (2MZA).

Všem hráčům děkujeme a přejeme hodně štěstí na MČR.