PŘEKVAPENÍ NA MČR VE FLORBALE ČSMPS

V Hostinném ve dnech 11. – 12. 4. 2019 proběhlo za účasti 8 týmů již XVIII. Mistrovství České republiky ve florbale. Zúčastnili se jej i naši žáci z odborného učiliště, kteří v průběhu 2 dnů sehráli 6 zápasů.

První zápas ve skupině jsme po vyrovnaném průběhu prohráli s OU Chroustovice 1:2, v dalším utkání jsme zvítězili nad OU Hradec Králové 3:2 a v posledním zápase jsme taktéž porazili OU Vyšehrad 4:2 a díky tomu jsme vyhráli skupinu B. Potom přišlo na řadu ošidné čtvrtfinále se čtvrtým týmem ze skupiny A, po velkém boji, kdy jsme v průběhu zápasu dvakrát prohrávali, jsme zvítězili nad OU Jirkov 4:2 a dostali se do semifinále. Tam nás čekalo družstvo domácích OU Hostinné, pozdější Mistr republiky. Po vyrovnaném průběhu, kdy jsme měli několik velkých šancí, jsme inkasovali z trestného nájezdu a už jsme se nevzpamatovali. Po dalších gólech v naší brance jsme prohráli 0:4, ale podle mého jsme v tomto zápase podali nejlepší výkon. V zápase o bronzové medaile jsme narazili na OU Hořice a po velmi obětavém a zodpovědném výkonu jsme zvítězili 1:0.

Všech našich jedenáct hráčů podalo výborné výkony a svojí bojovností a nadšením tak dosáhlo na výsledek, který nikdo nečekal. Letošní mistrovství se vyznačovalo velkou vyrovnaností a o to víc si našeho výkonu musíme vážit.

Reprezentovali nás: M. Kroka(1TTB), A. Nedorost(3TT), Z. Šubrt(2KB), Z. Zazvonil(2KVB), J. Jošt(1TA), M. Grufík(1KA), J. Tiefenbach(2KB), J. Kopecký(1TA), M. Češka(2TB), L. Lang(2PDB) a K. Kováč(3PZ).

Vedoucí týmu: Mgr. Jiří Mejzlík
Blahopřejeme k výborným výkonům a všem našim hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci školy nejen při sportovních kláních, ale i mimo hřiště.

FLORBAL SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00