PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2019 NA JAROVĚ

Během letošních letních prázdnin se uskutečnil na naší škole příměstský tábor ve spolupráci se společností ŠIKOVNÉ DĚTI, která provozuje příměstské tábory KUTIL JUNIOR.

Tábor se konal ve třech turnusech od 8. 7. do 19. 7. 2019, a na rozdíl od jiných příměstských táborů nabízel v případě zájmu i možnost nocování dětí na Domově mládeže naší školy.

V rámci táborového programu si děti mohly vyzkoušet v našich dílnách pod vedením učitelů odborného výcviku (mistrů) jaké je to stát se řemeslníky – malíři, klempíři, instalatéry, truhláři, zámečníky a také zahradníky. Další bohatý program se konal na hřištích, v tělocvičnách, v bazénu, nechyběla také celotáborová hra, soutěže, táborák s opékáním buřtů, jako na každém správném táboře.

Na závěr každého turnusu se konal řemeslný jarmark, kde se děti mohly pochlubit rodičům svými výrobky.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NA JAROVĚ 2019

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00