PROJEKT SPARTA STŘEDNÍM ŠKOLÁM POKRAČUJE

I v letošním školním roce umožnili zástupci klubu HC Sparta Praha navštívit našim žákům tři vybraná utkání za zvýhodněnou cenu 20,- Kč za vstupenku. K prvnímu utkání jsme se sešli ve středu 23. října 2019, kdy se HC Sparta Praha utkala s HC Energií Karlovy Vary. Ačkoli byl začátek ze strany Sparty rozpačitý, konečným výsledkem 5:1 potěšila všechny fanoušky a dokonce zazněla i legendární písnička „Pátá“. V průběhu obou přestávek byly připraveny soutěže pro žáky škol, po první třetině se utkali dva žáci naší školy – Milan Scháňka a Jiří Formánek ze třídy 2.TTE, aby poměřili síly ve hře kámen-nůžky- papír a virtuálním „nakupování“ potravin na ledě. Jeden z našich žáků správně odpověděl na otázku ve vědomostním kvízu, která se týkala délky působení společnosti KFC na českém trhu a všichni tři si odnesli zasloužené ceny. Po druhé třetině pak žáci jiných škol soutěžili ve hře „živé kuželky“. Děkujeme Spartě, že můžeme být součástí tohoto projektu, díky němuž mohlo toho utkání zhlédnout 244 žáků a pracovníků naší školy.

PROJEKT SPARTA STŘEDNÍM ŠKOLÁM

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00