REGIONÁLNÍ NÁBOROVÁ AKCE ČSMPS VE FUTSALU

Během 14 dní proběhla na naší škole další regionální náborová akce ČSMPS, tentokrát ve futsale. Zúčastnily se jí 4 týmy ze dvou škol, vedle našeho Odborného učiliště přijeli poměřit své síly žáci Odborného učiliště Vyšehrad. Turnaj se hrál systémem každý s každým a naše červené družstvo vyhrálo všechny zápasy s impozantním skórem 29:1. Jediný gól inkasovali od našeho modrého týmu, který se umístil s jedinou porážkou na 2. místě. Na 3. a 4. místě se umístila družstva z Vyšehradu. Na základě výsledků se žáci naší školy kvalifikovali na Mistrovství České republiky, které se bude konat ve dnech 15. -16. 11. 2019 v Moravanech. Reprezentovali nás:

Červené družstvo: zleva R. Šturma (1TA), M. Bláha (2TTB), J. Kupčík (1TA), P. Kramer (1ZPA), J. Didunyk (3TT) a F. Smutný (2TTB)

Modré družstvo: zleva J. Vorel (3PS), Z. Šubrt (3K), J. Ilkowski (3PS), Z. Zazvonil (3KV), N. Kanaloš (2MZB), M. Kroka (2TTB) a R. Brahilika (1ZPA)

Přejeme našim žákům úspěch na MČR a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

REGIONÁLNÍ NÁBOROVÁ AKCE ČSMPS VE FUTSALU

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00