ŘEMESLA ŽIVĚ A PRO ŽIVOT

Ve dnech 20. 10. – 21. 10. 2021 se naše škola zúčastnila celopražské akce „Řemesla živě a pro život“, zaměřené na praktické dopady řemeslné práce, která se konala na Novoměstské radnici, Praha 2. Naše škola se prezentovala učebními obory sklenář, klempíř, strojní mechanik, zedník, zahradník (florista).

O prezentaci naší školy byl veliký zájem, který ukazuje rostoucí zájem o řemeslné obory. Návštěvníci využili  i příležitost se podrobně o „Stření odborné škole Jarov“ informovat. Velikým lákadlem byl především svářečský trenažér, kde bylo možno si bezpečně vyzkoušet svařování, ale i ostatní obory měly velký úspěch. Zahradníci jako vždy velice esteticky provedenými  výrobky zaujali především návštěvníky z řad žen a dívek.

Střední odborná škola Jarov, Praha 9, Učňovská 100/1 je dlouhodobě lídrem odborného vzdělávání ve stavebních a zahradnických oborech v rámci pražského i středočeského regionu.

Všem pracovníkům a žákům  naší školy, kteří se na prezentaci školy podíleli, patří velké poděkování.