ŘEMESLNÉ OBORY V AREÁLU CHVALSKÉ TVRZE

Dne 10. 9. 2019 se v prostorách Chvalské tvrze v Praze 9 konal veletrh středních škol se zaměřením na řemeslné obory. Akci pořádá každoročně „Městská část Praha 20 – Horní Počernice“.

V řemeslných oborech je naše škola již dlouhodobým lídrem a tak nás úspěšně reprezentovaly obory zahradník, malíř, sklenář, klempíř, instalatér, strojní mechanik a truhlář. Dobře připravené praktické ukázky jmenovaných řemesel přitahovaly velký počet návštěvníků veletrhu. Vše bylo podtrženo překrásným prostředím CHVALSKÉ TVRZE a také počasí bylo jako na objednávku.

O naše obory byl veliký zájem a návštěvníci, z větší části žáci vyšších ročníků základních škol, získávali veškeré informace o možnosti studia na naší škole. Také měli možnost si vyzkoušet svůj um přímo pod vedením učitelů odborného výcviku.

O své šikovnosti, která byla na jedničku, se přesvědčila i starostka MČ Praha 20 Mgr. Alena Štrobová a fládr (natěračská technika vytvářející vzhled dřeva), se jí velice vydařil.

Všem zástupcům naší školy za vzornou reprezentaci školy děkujeme.

ŘEMESLNÉ OBORY U CHVALSKÉ TVRZE

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00