ŘEMESLO DĚTEM 2018

Naše škola se dne 22. 9. 2018 podílela na soutěžní akci pro děti různých věkových kategorií v Praze Letňanech při veletrhu „FOR ARCH“.

Děti měly možnost se pomocí ukázek a pro ně připravených manuálních her seznámit s různými řemesly. Za každý zvládnutý úkol dostaly děti razítko do formuláře, který obdržely na začátku stanovišť a po orazítkování všech kolonek dostaly malý dárek.

Naše škola prezentovala sklenářské, klempířské, instalatérské a malířské obory.

Ze strany dětí, ale i rodičů byl tak obrovský zájem, že se před jednotlivými stánky tvořily fronty. Často si více vyhráli rodiče, kterým bylo umožněno si úkoly také vyzkoušet :) . Při té příležitosti se informovali o naší střední škole a vzali si letáky s kontakty.

Děkujeme všem žákům i mistrům, kteří se na akci podíleli za krásnou propagaci řemesel.