SEMINÁŘ CECHU OBKLADAČŮ ČR

Dne 28. 1. 2020 pořádal “CECH OBKLADAČŮ ČR“ v prostorách dílen naší školy vzdělávací seminář pro obor zedník-obkladač. Školení bylo zaměřeno nejen na teoretickou část, ale hlavně na praktické procvičování nových technologických metod a seznámení s novým materiálem používaným v současné době. Hlavním tématem byly problematické podklady pro velkoplošné dlaždice.

Školení se zúčastnili učitelé odborného výcviku oboru zedník-obkladač se svými žáky. Všem bylo umožněno si nové metody vyzkoušet pod dohledem odborníků a případné chyby ihned zkonzultovat. Získané vědomosti se v budoucí praxi žáků, ale i učitelů odborného výcviku hodí.

Hlavními partnery Cechu byli „RAKO“, výrobce obkladů a dlažeb, a „Progress Profiles“, výrobce stavebních profilů pro všechny povrchy. Firma „Progress Profiles“ je jedním z největších světových lídrů v daném sortimentu, a při vysoké kvalitě výrobků dováží do více než padesáti zemí celého světa.

Všem za velice kvalitní přednášku a ukázky praxe děkujeme.

SEMINÁŘ „CECHU OBKLADAČŮ ČR“

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00