ŠKOLENÍ BAUMIT SPOL. S R. O. VÝROBCE STAVEBNÍCH HMOT

Dne 4. 2. 2020 se v prostorách dílen odborného výcviku uskutečnilo školení firmy „BAUMIT spol. s r. o.“ vyrábějící stavební hmoty, jako například lepidla, betony, malty, fasádní omítky, vnitřní omítky, stěrky, barvy, zateplovací systémy a jiné.

Školení se zúčastnili žáci učebních oborů zedník, zednické práce a stavební provoz se svými učiteli praxe a odborného výcviku.

Tým obchodně technických poradců dokázal zajímavým a poutavým způsobem všem předat veškeré informace týkající se výroby a následného zpracování těchto materiálů na stavbě. Zároveň zodpověděl řadu dotazů k velké spokojenosti všech zúčastněných.

Praktické ukázky na zednické dílně, kde si mohli žáci i učitelé práci s materiálem firmy „BAUMIT“ sami vyzkoušet pod odborným dohledem, měly velký úspěch.

Pro naše žáky i učitele byla přednáška velice přínosná. Materiál firmy „BAUMIT“ je nejen na našem trhu již velmi dlouho díky stálé inovaci svých výrobků.

Za skvělou přednášku týmu firmy „BAUMIT“ velice děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

ŠKOLENÍ BAUMIT

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00