SOBĚSLAVSKÁ RŮŽE 2023

Po covidové přestávce se naše žákyně opět mohly vydat na soutěž do Soběslavi. Letošní ročník se nesl v duchu jara. Naši školu zde reprezentovaly Nela Márová, Lucie Švarcová a Eliška Zemanová ze třídy 2CZ.

Prvním soutěžním úkolem byla jarní volně vázaná kytice, kterou nejlépe zpracovala Nela Márová a získala 1. místo, Lucie Švarcová obsadila 2. místo a 3. místa se zhostila Eliška Zemanová

Druhou disciplínou Soběslavské růže byla přízdoba ptačí budky, ve které jsme získali dva kovy. A to 1. místo Nela Márová a 3. místo Eliška Zemanová.

Posledním třetím úkolem byla květinová fantazie na téma „Po noci den, po zimě jaro“. I v této disciplíně naše žákyně předvedly své umění a Eliška Zemanová skončila na 2. místě a na 3. místě byla Lucie Švarcová. Čtvrtou příčku Nela Márová.

V bodovém hodnocení jednotlivců naše žákyně opět obsadily všechny tři první místa.

  1. místo Nela Márová
  2. místo Eliška Zemanová
  3. místo Lucie Švarcová

Soutěžilo se také o celkové pořadí družstev, kde se náš tým umístil na 1. místě.

Ve velké konkurenci ostatních škol naše žákyně zabodovaly díky maximálnímu nasazení při přípravách ve spolupráci s učiteli odborného výcviku Eliškou Součkovou a Ladislavem Vaňkem.

K opravdu velikému úspěchu našich floristů moc a moc blahopřejeme!!! Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů-.