SOLLERTIE STAVEBNÍCH OBORŮ

Dne 12. 4. 2019 proběhla na půdě školy SPŠ a VOŠ Dušní, Praha 1 soutěž SOLLERTIE pro střední školy v oboru navrhování budov. Soutěže se zúčastnili naši žáci druhého ročníku oboru stavební obnova Karel Hegenbart a František Kuchař. Zadání bylo vytvořit dispozici rodinného domu do zadaného tvaru a umístit rodinný dům na daný pozemek. Žáci museli vytvořit půdorysy 1.NP a 2.NP v programu AutoCad v měřítku 1:50. Zároveň museli ve velmi krátkém časovém rozpětí tří hodin vytvořit i model RD ve stavebnici LEGO.

Ve velmi dobré konkurenci středních škol, SPŠ České Budějovice a SPŠ Dušní, naši žáci získali první místo.

Gratulujeme Karlu Hegenbartovi a Františku Kuchařovi, žákům třídy 2DST, a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!

SOLLERTIE STAVEBNÍCH OBORŮ
© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00