SOUTĚŽ ŠKOLNÍCH ČASOPISŮ 2021

Na jaře 2021 jsme se opět přihlásili do krajského kola soutěže „Školní časopis roku 2021“. Soutěž je otevřená pro všechny, kdo vydávají školní noviny nebo časopis v tištěné nebo elektronické podobě a je zařazena do oficiálních soutěží Talent centra Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. S časopisem „Sladký domov“ se tak již pravidelně zúčastňujeme této soutěže. Na tvorbě časopisu se podílejí žáci z domova mládeže s podporou všech vychovatelů a pod vedením pana vychovatele Mgr. Davida Randuly.

V kategorii středních škol v krajském kole soutěže Školní časopis roku 2021 jsme se umístili s naším časopisem „Sladký domov“ na krásném 3. místě a postoupili do celostátního kola, kde jsme na podzim 2021 obsadili celkové 23. místo.

Blahopřejeme a těšíme se na další čísla časopisu.