SPARŤANSKÁ PĚTKA 2019

V tomto roce se vybrané třídy (1.MSA, 1.MSB, 2.MSA, 1.NDP a 3.MSB) zúčastnily charitativního běhu našeho partnera HC Sparta Praha. Neuvěřitelnou částkou 133 250,- Kč pomohli účastníci čtvrtečního charitativního běhu k novému elektrickému vozíku velkému fanouškovi Sparty Dominikovi Bohuňovskému.

Běh se konal v pražské Stromovce ve čtvrtek 20. června 2019 a pro žáky byla připravena trať dlouhá 3 km, na rozdíl od dospělých účastníků, kteří běželi večer na pětikilometrové trati. Každý žák obdržel startovní číslo se zabudovaným čipem, který slouží k odečtení času běhu. Tento rok byla naše škola mimořádně úspěšná, získali jsme 2. místo v kategorii dívek, Kateřina Fričová – 1.MSA, dále 2. a 3. místo v kategorii chlapců – 2. místo – Dominik Dušek, 2.MSA, 3. místo – Petr Novák, 1.MSA. V celkovém hodnocení jsme se stali 2. nejrychlejší školou (první místo patří VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, kteří nás překonali o pouhých 11 setin sekundy).

Obrovská gratulace patří vítězům a veliké poděkování všem členům pedagogického týmu zastoupeného – PaedDr. Kristinou Novákovou, Mgr. Janou Mouchovou, Mgr. Matúšem Farkašem, Mgr. Pavlem Nohou a Ing. Lenkou Habartovou.

Sparťanská pětka 2019 SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00