SPORTOVNÍ LIGA STŘEDNÍCH ŠKOL V KOPANÉ

Okresní kolo Prahy

V pátek 27. 9. 2019 se naše škola zúčastnila okresního přeboru v kopané. Vzhledem k velkému množství přihlášených škol byla naše škola nalosována do osmé kvalifikační skupiny (tzv. „otevřený“ okres). Šest středních škol z různých pražských obvodů vytvořilo dvě skupiny po třech a celkový vítěz tohoto turnaje postoupil do pražského finále soutěže.

Naše škola se stala vítězem této osmé skupiny a všech osm skupinových vítězů bude bojovat v dubnu 2020 o přeborníka Prahy.

Výsledky naší školy:

SOŠ Jarov – Karlínská OA a VOŠE         5 : 0          branky: Zeman Vl., Podzimek, Plánička,      Kuchař, Musil

SOŠ Jarov – SOU a SOŠ V Úžlabině       7 : 0          branky: Zeman 2, Sochor 2, Musil, Kuchař, Buchlák (z PK)

SOŠ Jarov – G Na Vítězné pláni              3 : 0          branky: Podzimek 2, Marhoul

Každé utkání se hrálo 1 x 30 minut a naši hráči celý turnaj sehráli zodpovědně a patří jim poděkování za přístup v celém turnaji.

Školu reprezentovali tito žáci: Vladimír Zeman, Tomáš Kuchař, Tomáš Plánička, Lukáš Podzimek, Lukáš Marhoul, Lukáš Musil (všichni 4MSa), Ondřej Vosáhlo (4MSb), Samuel Buchlák, Jan Sirotník (oba 3MSa), Jakub Sklenář, Zdislav Ciolek (oba 3MSb), Petr Novák, Jaroslav Sochor (oba 2MSa) a Lukáš Iliev (1MSa). Družstvo školy vedli Mgr. Pavel Loukota a Mgr. Tomáš Chaloupka.

Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy, blahopřejeme a držíme palce do dalších zápasů!

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00