STAVAŘI A ZAHRADNÍCI SE V EVROPĚ NEZTRATÍ

    

Opět jsme uspěli s projektem Erasmus+!

Dne 22. 5. 2019 zveřejnila česká národní agentura Dům zahraniční spolupráce (DZS) výsledky dalšího hodnocení podaných projektů Erasmus+ (KA1) a naše škola byla opět úspěšná, budeme tedy realizovat již sedmý projekt!

V tvrdé konkurenci několika set projektů podaných v celé ČR jsme skončili mezi podpořenými, což znamená financování našeho projektu v plné výši.

Projekt nese vzletný název Stavební a zahradnické obory se v Evropě neztratí a ve školním roce 2019/2020 se v jeho rámci vypraví již poněkolikáté početná skupina našich floristů do Holandska k našemu dlouholetému partnerovi – floristického a designového studia Boerma Instituut , která se nachází na předměstí holandského Amsterdamu.

Poté odletí druhá velká skupina našich stavařů a dřevařů , a to již potřetí do španělské Granady k našemu partnerovi – společnosti Europroyectos , aby zde přiložili svou ruku k dílu a přiučili se ve stavebních a dřevařských oborech dle svých studovaných odborných profesí.

Nadcházející školní rok bude tedy doslova nabitý zahraničními stážemi našich žáků, za zahraniční pracovní zkušeností jich vyrazí početně rekordních několik desítek.

Jako bonus je u evropských projektů Erasmus+ skutečnost, že vyslaní žáci mají veškeré náklady spojené se zahraniční pracovní stáží kompletně hrazeny. My už teď přejeme všem účastníkům pracovních mobilit Erasmus+ z řad našich žáků co nejhezčí zážitky a mnoho přínosných profesních i osobních zkušeností na cestách napříč Evropou. Šťastnou cestu :) !

STAVAŘI A ZAHRADNÍCI SE V EVROPĚ NEZTRATÍ SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00