Střechy Praha 2019

V rámci stavebního veletrhu „STŘECHY PRAHA 2019“, který se konal ve dnech 7. 2. – 9. 2. 2019 na výstavišti v Praze – Letňanech, naši žáci učebních oborů pokrývač a klempíř pod vedením zástupců CECHU KLEMPÍŘŮ, POKRÝVAČŮ A TESAŘŮ ČR a učitelů odborného výcviku daných oborů předváděli na cvičném krovu pokládku střechy pálenou krytinou „BRNĚNKA ENGOBA“ od firmy „TONDACH Česká republika s.r.o.“ včetně doplňků a montáže střešního okna FAKRO.

Plechové prvky pak dodala firma „LINDAB s.r.o.“ a to barvený pozink. Střešní fólii věnovala firma „JUTA a.s.“.

Klempíři dále předváděli montáž klempířských prvků, a to úžlabí, oplechování komína a falcovanou krytinu, na modelu střechy.
O všechna předváděná řemesla byl velký zájem a tak žáci úspěšně přispěli nejen k propagaci řemesel, ale i k propagaci naší školy, za což jim i pedagogům patří poděkování.

STŘECHY PRAHA 2019 SOŠ JAROV

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00