STŘECHY PRAHA 2020

V rámci stavebního veletrhu „STŘECHY PRAHA 2020“, který se konal ve dnech 6. 2. – 8. 2. 2020 na výstavišti v Praze – Letňanech předváděli naši žáci učebního oboru pokrývač pod vedením zástupců „CECHU KLEMPÍŘŮ, POKRÝVAČŮ a TESAŘŮ“ na cvičném krovu pokládku střechy krytinou od firmy „Cembrit a.s.“ včetně doplňků a montáže střešního okna FAKRO. Zároveň žáci oboru tesař ve spolupráci s firmou „Vinkler obchodní s.r.o.“ stavěli dřevostavbu, která bude darována mateřské škole v Luštěnicích. Během výstavy se také věnovali výrobě dřevěných kostek pro návštěvníky veletrhu.

V průběhu celého veletrhu jsme spolupracovali s firmami PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. – střešní systémy“, „JUTA a.s.“, „Střechy Svoboda a syn s.r.o.“ , „ Würth spol.s.r.o.“, „ Sema software“ a „ Barvy Flügger“.

O předváděné řemeslné úkony byl velký zájem a tak naši žáci úspěšně přispěli nejen k propagaci řemesel, ale i k propagaci naší školy, za což všem zúčastněným patří poděkování.

STŘECHY PRAHA 2020

© 2019 - Škola Jarov • Učňovská 100/1 Praha 9 190 00