SUSO 2018 – 2018-09-21

Naši zedníci na soutěži

Naše škola se ve dnech 18. 9. – 21. 9. 2018 zúčastnila 22. ročníku soutěžní přehlídky řemesel SUSO – finále – v Praze Letňanech při veletrhu „FOR ARCH“.

V soutěžním klání žáků deseti středních odborných škol nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a Polska, nás zastupovali žáci Jan Rydrych a Miroslav Kohout, kteří postoupili z regionálního kola, kde vyhráli takřka veškeré kategorie.

V závěrečném hodnocení náš tým sice na stupně vítězů nedosáhl, ale už naše účast mezi deseti týmy ze tří zemí svědčí o vysokých kvalitách.

Pro zpestření proběhla 21. 9. 2018 od 15:30 hod. autogramiáda české reprezentantky v plážovém volejbalu Kristýny Kolocové Hoidarové. Autogramiáda měla velký úspěch a stala se tou pověstnou třešínkou na již pořadatelsky dobře upečeném dortu.

Náš zednický tým předvedl velmi dobré výkony a za to mu patří naše poděkování.