SUSO 2018 – Naši zedníci zvítězili

Naše škola se ve dnech 9. 2. – 10. 2. 2017 zúčastnila 22. ročníku soutěžní přehlídky řemesel SUSO – regionálního kola – v Praze Letňanech při veletrhu „STŘECHY PRAHA 2018“.

V soutěžním klání žáků středních odborných škol nás zastupovali žáci oboru zedník Jan Rydrych a Miroslav Kohout.

Pedagogický doprovod a morální podporu jim poskytoval učitel odborného výcviku pan Pavel Štafek.

Úkol pro všechny zúčastněné nebyl vůbec jednoduchý, proto našim žákům patří velký dík za to, že se daného úkolu zhostili s velkou vervou. V závěrečném hodnocení naši soutěžící zedníci zvítězili v disciplínách – „POROTHERM“, „YTONG“, „SCHIEDEL“ a umístili se jako absolutní vítěz a „HVĚZDA POSTUPOVÉHO KOLA“. Zároveň byl jejich učitel odborného výcviku pan Pavel Štafek vyhodnocen jako nejlepší pedagogický doprovod.

Moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy a držíme palce do dalších soutěží!