TRUHLÁŘI – FINÁLOVÉ KOLO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2020 V BRNĚ

Mistrovství České republiky oboru truhlář  se  konalo v rámci mezinárodního veletrhu nábytku MOBITEX 2020.

Finálového kola se zúčastnili nejlepší žáci z jednotlivých krajů ČR na základě výsledků regionálních kol. Současně zde byli i žáci ze Slovenska, Polska a Maďarska. Průběh soutěže i výsledný výrobek hodnotila komise složená z odborníků dle předem stanovených kritérií. Vyhlašovatelem soutěže je „Klastr českých nábytkářů“, mediálním partnerem Dřevařský magazín a soutěž je zařazena do přehlídky České ručičky a programu Excelence.

Regionální kolo pro oblast PRAHA vyhrál žák naší školy František Plášil a měl možnost zúčastnit se finálového kola. V obrovské konkurenci se umístil na pátém místě a bodově předstihl i všechny zahraniční účastníky soutěže.

Škoda, že nedosáhl na stupně vítězů, ale v konkurenci vítězů regionálních kol je i  páté místo velký úspěch, blahopřejeme.

TRUHLÁŘI - FINÁLOVÉ KOLO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2020 V BRNĚ