Učeň instalatér 2009 – Finále

1. místo v oboru instalatér
      
Ve dnech 22. – 24. dubna proběhlo v Brně celostátní finále soutěže Učeň Instalatér 2009. Organizátorem byla SOŠ polytechnická Brno, záštitu měl Cech instalatérů a topenářů ČR. Soutěžprobíhala ve 4 disciplínách: teorie, praxe „měď“, nejlepší vodoinstalatér a nejlepší topenář. Z naší školy se soutěže zúčastnil žák 3. ročníku oboru Instalatér Jan Hladík- vítěz krajského kola z března letošního roku. Společně s kolegou ze SOŠ technická, Praha. Na zeleném pruhu Vojtěchem Sirovátkou zároveň reprezentovali jako družstvo kraj Praha.
V soutěži jednotlivců v disciplíně „teorie“ se náš Honza Hladík umístil na 1. místě – nejlepší v České republice!!!
V družstvech skončilo „pražské“ družstvo v polovině startovního pole, což je také úspěch, když si uvědomíme, že každý žák je z jiné školy. Blahopřejeme k tak vynikajícímu úspěchu. Poděkování patří též učiteli odborného výcviku panu Svatopluku Baloušovi za doprovod, přípravu a péči o oba soutěžící.