UČEŇ INSTALATÉR 2022

Dne19. 1. 2022 jsme se s našimi žáky zúčastnili krajského kola soutěže „Učeň instalatér 2022“, pořádané Cechem topenářů a instalatérů ČR. Soutěž se konala ve Středním odborném učilišti plynárenském v Pardubicích. Tohoto kola soutěže instalatérů se zúčastnili školy ze tří krajů, celkem to bylo 5 škol s 10 soutěžícími.

Naši žáci Jan Krajíček a Jan Klíma ze třídy 3IZM se svým výkonem umístili na prvním a druhém místě za kraj Praha. Celkově ze třech zúčastněných krajů obsadili 4. a 5. místo.

Vítěz každého krajského kola soutěže postupuje do celostátního finále, které se bude konat na Brněnském výstavišti v rámci stavebního veletrhu. Z našich žáků tedy postupuje Jan Krajíček, který se stal vítězem pražského kola. Zda postoupí do celostátního finále i Jan Klíma, který v Praze skončil na místě druhém, se rozhodne, až proběhnou všechna krajská kola.

Za velmi dobrou reprezentaci naší školy oběma žákům děkujeme a držíme palce do dalších soutěží.